Cariere Radburg

Radburg Suceava

Hai la Radburg!

Asistent manager import/export

Suceava

Full-time

Suceava

Full-time

Cerințe:

  • Limba engleza nivel mediu, orice altă limbă străina constituie un avantaj;
  • Cunoștințe medii de operare Microsoft Office;
  • Disponibilitate de călătorii;
  • Persoană adaptabilă, dinamică și cu orientare către business;
  • Candidatul ideal : proaspăt absolvent de studii universitare, dorește să înceapă o carieră asistent manager într-o companie de top în domeniu.

Responsabilități:

  • Efectuează operațiuni în baza de date internă cu privire la activitatea de import/export:
    • Introduce comenzile de transport;
    • Introduce prețurile stabilite cu furnizorii și clienții;
  • Extrage și editează rapoartele de recepție;
  • Verifică realizarea recepțiilor și a comenzilor;
  • Alte operațiuni în sistemul informatic intern, operațiuni office:
    • Caută în permanență furnizori și clienți noi online;
    • Promovează pe diverse canale compania și produsele, caută oportunități de business conexe;
    • Poate participa la târguri, deplasări la furnizori/client.

Beneficii:

  • Salariu motivant și bonusuri de performanță;
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică;
  • Suport și asigurarea integrării rapide în activitate.
  • Posibilitatea de avansare.
Alte posturi

Ne poți urmări pe  FacebookInstagramYoutubeTik TokPinterest și LinkedIn sau află mai multe despre noi aici.