Cariere Radburg

Radburg Suceava

Hai la Radburg!

Coordonator echipă mentenanță și producție utilaje

Suceava

Full-time

Suceava

Full-time

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice în inginerie mecanică și electrică;
  • Experiență în activitatea de mentenanță și producție utilaje, coordonare echipe de cel puțin 3 ani;
  • Cunoștințe minime de mentenanță a echipamentelor hidraulice, pneumatice și electrice;
  • Bună stăpânire a instrumentelor Office 365 (Excel, PowerPoint, Outlook, dar și MS Teams și suita de instrumente specifice colaborării online), Autocad.

Responsabilități:

  • Organizează, coordonează și participă la activitatea de mentenanță preventivă, proactivă și reactivă a echipamentelor fabricii;
  • Participă la lucrările de mentenanță după opririle accidentale și propune soluții pentru diminuarea lor;
  • Organizează și coordonează echipele și lucrările de mentenanță si producție astfel încat acestea să se desfășoare în condiții de siguranță pentru operatori și echipamente;
  • Se asigură că activitatea de lansare comenzi pentru piesele de schimb și materiale necesare echipamentelor se desfășoară în condiții optime;
  • Urmarește încadrarea în costurile lunare bugetate;
  • Colaborează cu firme terțe pentru lucrări de mentenanță;

Beneficii:

  • Dezvoltare profesională într-o companie în dezvoltare;
  • Mediu de lucru dinamic și bine organizat;
  • Salariu motivant și bonusuri în funcție de performanță.

Alte posturi

Ne poți urmări pe  FacebookInstagramYoutubeTik TokPinterest și LinkedIn sau află mai multe despre noi aici.