Cariere Radburg

Radburg Suceava

Hai la Radburg!

Manipulant anvelope

Suceava

Full-time

Suceava

Full-time

Cerințe:

  • Capacitatea de a manipula un volum ridicat de anvelope;
  • Atenție la detalii și spirit de observație;
  • Atitudine pozitivă;
  • Capacitatea de a învăța repede;
  • Disponibilitatea de a lucra la program prelungit;
  • Deținerea de permis conducere categorie B constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbii germane/engleze constituie un avantaj;
  • Experiență anterioră de manipulant anvelope constituie un avantaj;

Responsabilități:

  • Să verifice anvelope;
  • Să încarce și să descarce cauciucuri;
  • Să sorteze/tripleze cauciucuri;
  • Să respecte programul de lucru stabilit;
  • Primirea, păstrarea, încărcarea bunurilor companiei;

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant începând de la 2500-5000 lei NET, raportat la experiență;
  • Cazarea (dacă e cazul) și transport la serviciu asigurat de firmă;
  • Posibilitatea de a face ore suplimentare plătite;
  • OPORTUNITATEA de a lucra în străinătate după o experiență de 4-6 luni (manipulant anvelope );

Alte posturi

Ne poți urmări pe  FacebookInstagramYoutubeTik TokPinterest și LinkedIn sau află mai multe despre noi aici.