Cariere Radburg

Radburg Suceava

Hai la Radburg!

Șofer categoria B anvelope Germania

Suceava

Full-time

Suceava

Full-time

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B sau categoria B + E cu experiență de min. 1 an pe camionetă/bus de 3,5 T;
  • Cunoașterea aplicației de GPS și capacitatea de a se orienta în spațiu;
  • Persoană disciplinată, cu atitudine pro-activă în îndeplinirea sarcinilor;
  • Persoană sociabilă, responsabilă, atentă la detalii și ordonată.
  • Cunoașterea limbii germană/engleză constituie un avantaj;

Responsabilități:

  • Colectarea și manipularea anvelopelor de la service-uri auto/vulcanizări Germania;
  • Încărcarea anvelopelor colectate în camioane din depozitul gestionat;
  • Comunicarea permanentă cu Departamentul Logistic privind desfășurarea transportului / activității;
  •  Întocmirea documentelor de transport / facturi aferente fiecărei curse;
  •  Respectarea orelor de prezentare la încărcare, respectiv livrare.
  •  Program full time;

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant între 2000 si 4000 de euro în funcție de realizari;
  • Training și pregătire profesională;
  • Oportunitate de a face ore suplimentare plătite;
  • Bonusuri de performanță corelate cu activitatea;
  • Asigurarea transportului până în Germania;
  • Cazare asigurată;
  • Telefon de serviciu;
  • Mașină de serviciu – camionetă de 3,5 T.

Alte posturi

Ne poți urmări pe  FacebookInstagramYoutubeTik TokPinterest și LinkedIn sau află mai multe despre noi aici.